Posted on Залишити коментар

Як правильно обрати шланг для душу

Ви шукаєте кращу насадку для душу зі шлангом? Ви перебуваєте в правильному місці, тому що ми поговоримо про те як знайти кращий шланг на ринку. У той час, як більшість уваги витрачається на саму насадку для душу, це означає, що такі деталі, як душовий шланг і змішувач для душу зазвичай залишаються поза увагою. Через що недосвідчені покупці можуть придбати неякісний шланг або змішувач.

З якого матеріалу повинен бути виготовлений шланг?

Сучасні шланги виготовляють із пластику, металу, а також силікону. Переваги і недоліки кожного матеріалу ми розглянемо далі.

Пластикова обмотка

Багато виробників в якості основного матеріалу використовують дешевий і низькоякісний пластик. Це відразу ж псує зовнішній вигляд, функціональність, а також запах пластикового шлангу найчастіше досить неприємний.

Пластикові шланги для душу мають дешевий зовнішній вигляд, в порівнянні з металевими шлангами, які частіше виготовляються з нержавіючої сталі. Ці шланги досить жорсткі за своєю структурою, через що виріб важко піддається керуванню і спричиняє дискомфорт під час використання. Тому слід віддати перевагу шлангові, який має обмотку з металу або силікону.

Металева обмотка

  1. Металеві шланги, завдяки своїй конструкції, вільно звисають і легко піддаються керуванню.
  2. Це робить душові головки з металевими шлангами оптимальним способом як в короткотерміновій, так і в довготерміновій перспективі.

З часом ви також помітите, що металеві шланги з набагато меншою ймовірністю протікають або тріскаються, в той час, як пластикові душові шланги можуть вийти зладу протягом року.

Силіконова обмотка

Саме цей матеріал пишається своєю міцністю і довговічністю, якими не володіють аналоги.

Хоч ціна істотно вища, але це перекривають ряд переваг:

  • гладка і приємна на дотик поверхня;
  • відсутність протікання;
  • не утворюється корозія, іржа і грибок;
  • має триваліший термін служби, ніж у аналогів.

Шланги з силіконовою опліткою, прекрасно підходять для щоденного використання в будинку.

Вибір оптимальної довжини шланга

Вибравши довжину яка ідеально вам підходить і прекрасно вписується в інтер’єр, ви гарантуєте зручність і комфорт при експлуатації.

Короткий шланг

Більшість шлангів мають стандартну довжину 1.25 м. Цей варіант прекрасно підходить для невеликих ванних кімнат. Вам буде потрібен довший виріб, якщо ви захочете в повній мірі скористатися гнучкістю ручної душової насадки. Навіть деяка додаткова довжина може мати велике значення.

Стандартний шланг

Подовжені шланги для душу не тільки допоможуть вам досягти більшого комфорту при експлуатації, але й забезпечать менший знос шланга. Так як коротші шланги для душу, як правило, розтягуються і можуть випадково пошкодити фітинги, після чого виріб стає непридатним для використання.

Відповідна і найкраща довжина душового шланга для більшості людей – це 1.5 м. З такою довжиною ви зможете цілком комфортно приймати гігієнічні процедури.

Довгий шланг

Для людей з травмами і проблемами з мобільністю, найкраще використовувати шланг, довжиною не менше 1.7 м, а в ідеалі 2 метри. Це особливо важливо, тому що людина, якій важко пересуватися, завдяки довгому і гнучкому пристрою, зможе без труднощів приймати гігієнічні процедури.

Дотримуючись порад фахівців і професіоналів, ви легко зможете підібрати якісний і ідеальний по довжині шланг, який підходить саме вам і для вашої ванної кімнати.

Читайте далее  Італійська якість і стиль в змішувачах Bossini
Залишити відповідь