Posted on Залишити коментар

Як вибрати зручний умивальник для ванної кімнати?

Умивальник – це та деталь сантехніки, в якій неймовірно важливий ваш індивідуальний комфорт. Багато хто розуміє помилки в установці вже в процесі користування, і незручна раковина здатна заподіяти масу клопоту. Ми розповімо, що потрібно передбачити, щоб цих клопотів уникнути і вибрати максимально зручну для вас раковину.

З чого почати вибір умивальника: пропорції, розміри, конфігурації?

Якщо у вас є час перед покупкою, придивляйтеся до різних моделей раковин, які потрапляють вам на очі. Чи зручно вам користуватися неглибокою раковиною, чи відповідають вашим потребам невеликий рукомийник в кутку або вам потрібен широкий умивальник,? Як саме вам зручно умиватися, щоб не розбризкати воду по всій кімнаті, які ще процедури ви звикли робити в цій зоні? Це індивідуальні моменти, до яких складно прив’язати загальні правила, адже кожен з нас одні і ті ж предмети меблів, може використовувати по-різному, і питання зручності тут занадто індивідуальне.

Як підібрати розмір?

Розмір умивальника (або тумби з умивальником) повинен бути прямо пропорційний розміру ванної кімнати.

Якщо ванна маленька, дизайнери рекомендують віддавати перевагу раковинам невеликих і середніх розмірів. Якщо маленький умивальник може підійти не всім (не кожному зручно робити все ранкові та вечірні процедури над маленькою чашею), то середнього (близько 40 см в ширину) буде цілком достатньо для багатьох. Уникайте раковин з широкими крилами, оскільки вони з’їдають простір, якого і без того мало.

Якщо ванна має середню (4 м 2 і більше) або велику площу, віддайте перевагу середнім і широким раковин або раковин на широкій стільниці. Вони будуть виглядати гармонійно в такій площі, і широкими умивальниками в принципі зручно користуватися.

Способи установки: як врахувати практичність і раціональність?

  • Підвісний умивальник – мабуть, найпоширеніший, простий і бюджетний варіант, оскільки конструкцію кріплять до стіни, а комунікації під нею прибирають під спеціальну накладку. В результаті, виходить досить компактно і недорого. До того ж, декому зручніше вмиватися, коли можна стати так, щоб ноги не упиралися в тумбу, шафу або машинку.
  • Підлоговий умивальник – являють собою цільну, литу конструкцію, яка дозволяє не підвішувати раковину і не приховувати комунікації під нею. Але і місця вона вимагає більше, тому вдало виглядає тільки в просторих ваннах. Виглядає дуже акуратно і елегантно.
  • Вбудований умивальник – чашу вбудовують в стільницю, а комунікації приховують будь-яким зручним способом. Коли ви вмиваєтеся, вода не розхлюпується на підлогу, але після процедур потрібно не залишати стільницю мокрою. Такий варіант дає ще одну перевагу – можливість встановити під раковиною тумбу або шафку (і заодно приховати комунікації) або ж пральну машину. На стільниці можна розмістити приналежності для гігієни.
  • Умивальник поверх тумби – конструкцію монтують не в стільницю, а поверх неї, що виглядає досить стильно. Переваги ті ж, що і в попередньому варіанті.
Читайте далее  Модні аксесуари для ванної кімнати

Що потрібно знати про вибір змішувача?

Врахуйте, яким буде змішувач для умивальника, ще при виборі раковини, оскільки кран потрібно підбирати виходячи з її габаритів.

Якщо умивальник великий і широкий, змішувач повинен мати довгий вилив. Якщо ж у вас невеликий рукомийник, вилив змішувача повинен бути високим . Подумайте, яким вам зручніше користуватися, адже це впливає і на вибір раковини.

Залишити відповідь