Posted on Залишити коментар

Як обрати душ для ванни

Сучасний темп життя часто не залишає часу на те, щоб як слід зайнятися собою. Так, ми змінюємо повноцінні обіди на швидкі перекуси, а повноцінний прийом ванни на легкий душ. Саме тому в будинку ніяк не обійтися без якісної душової системи.

На ринку сантехніки можна знайти безліч самих різних варіацій і моделей душових систем. Асортимент пропонує від простих лійок зі шлангом для змішувача і до повноцінних душових кабін з подачею води з усіх боків. Кожен зможе підібрати саме те що потрібно. Але як же зробити правильний вибір серед цього достатку?

Лійка для душу і утримувач

Лійка для душу і утримувач – не найзручніший, але найдоступніший і популярний варіант. Всі сантехнічні рішення подібного плану відрізняються між собою. Це стосується як рівня зручності, так і функціональних характеристик:

  • вартість,
  • рівень складності установки,
  • вимоги по експлуатації тощо.

На сьогоднішній день практично в кожному будинку або квартирі можна знайти ванну з душем, і це не дивно. В основному до складу душа входить гнучкий шланг, лійка і утримувач. Останній кріплять на стіну за допомогою одного або декількох звичайних дюбелів. Сама лійка може бути виконана з пластику, сталі з антикорозійним покриттям, латуні або нержавіючої сталі. Можуть зустрічатися комбінації зі сталі / латуні з керамікою / пластиком.

Щоб лійка приносила максимум комфорту під час використання, вона не повинна бути занадто важкою. Металеві вироби хороші, але пластикові практичніші, так як при падінні з ними і з ванною нічого не трапляється. Що ж стосується важких моделей, то вони можуть відбити емаль на ванні або навіть утворити тріщини на акриловій або пластиковій ванні.

Найчастіше використовуються шланги з металу, силікону, або металеві з силіконовими вставками, але є й інші варіанти. З більш дешевого ряду, силікон – найнадійніший, а з більш дорогого – метал. Гайки для шланга і утримувач для лійки повинні бути металевими, краще з антикорозійним покриттям.

Гарнітур для душу або стійка?

Гарнітур для душа – це вдосконалені лійка і шланг, якими комфортніше користуватися. Тут є зручний тримач, який кріплять на металеву штангу, а вже її, на дюбелях монтують в стіну. Таким чином, його можна переміщати по штанзі, створюючи необхідну висоту і кут нахилу. Різниця в зрості тепер не створить проблем під час прийому душу.

Стійка для душа – це вдосконалений гарнітур. Він доповнений сталевим (латунним, з нержавійки, пластиковим) верхнім душем. Штанга грає роль труби з товстими стінками, через яку подається вода. За допомогою нарізного сполучення до змішувача підключають штангу (з перемикачем з звичайного душа на верхній), а до неї шланг зі звичайним душем. Душова стійка – це один з найбільш зручних, але і найдорожчих рішень.

Душова панель для ванни

На відміну від стійки, у панелі є цілий корпус, всередину якого ховають всі комунікації. Зовні можна побачити систему управління, в якій обов’язково присутній гідромасаж і від 2х до 8ми форсунок з кількістю отворів для води від 3х до 30ти.

Практично в кожній системі є змішувач з термостатом і надійний захист від опіків. У виробів, з лінійок мідл або преміум класів, є механізм, який чистить форсунки від накипу.

Якщо відповідати на питання «так що ж з цього всього вибрати?», Можна сказати, що найоптимальнішим, багатофункціональним і доступним за ціною варіантом стане стійка з верхнім душем. Для отримання максимального комфорту варто розглянути варіант установки душової кабіни (дорого, але дуже зручно).

Читайте далее  Розповсюджені помилки при плануванні ванної кімнати
Залишити відповідь