Posted on Залишити коментар

Тропічний душ: як обрати

Завдяки новим технологіям, розробкам життя людства стає набагато простіше і комфортніше. І ще один винахід, який робить наше життя кращим – тропічний душ. Тепер він доступний кожному, адже серед великого асортименту змішувачів з’явився верхній душ і саме він створює ефект розслаблення, релаксу і тонізації під час водних процедур. Якщо раніше, щоб отримати ці відчуття, потрібно було їхати в spa-салони, санаторії, водолікарні, то зараз вам досить буде зайти у власну ванну і відкрити вентиль душового змішувача. І якщо у вас є питання і сумніви щодо реалістичності і продуктивності цього пристрою, ми з радістю їх спростуємо. Отже, давайте розглянемо особливості цих лійок.

Ефект тропічного душу: реальність чи вигадка?

Ідея створення такого пристрою з’явилася після великого попиту і та його корисної дії. Але як же саме реалізується тропічний душ прямо в ванній? Щоб максимально наблизити ефект до природного явища, розробники зробили кілька технологій.

  1. Душ на висоті вище двох метрів. Тобто майже під стелею. Це потрібно для того, щоб краплі, перед потраплянням на тіло, ставали м’якшими. Таким чином обтікання водою буде приємним процесом.
  2. Різниця між звичайною лійкою і лійкою тропічного душу: більше решітка і більше форсунок. Через це вода в момент проходження через лійку взаємодіє з повітрям. Таким чином краплі стають м’якими.

Ці два фактори впливають на те, що тропічний душ у вас вдома – це один з найприємніших способів прийняття водних процедур. Тим більше що він не тільки приємний, але ще і корисний для вашого тіла. Адже він впливає на тонус м’язів, обмін речовин і поліпшення роботи судин.

Якщо вас зацікавив варіант тропічного душу прямо у ванній, читайте далі і ви дізнаєтеся які види існують і як їх вибирати.

Читайте далее  Сучасне оформлення кухні: кращі ідеї

Види тропічного душу

Кожен вид залежить від ваших можливостей, як фінансових, так і фізичних. Адже мінус такого виду душу саме в тому, що його краще встановлювати при капітальному ремонті санвузла. Але буває, що це не обов’язково. І про ці окремі випадки ми і розповімо.

Перший варіант швидкий, дешевий, але не найякісніший. Ви просто змінюєте лійку свого душа на спеціальну лійку з великим діаметром (не менш 20 см). За кілька хвилин ви зможете самі встановити собі тропічний душ, але не повноцінний. Адже не всі технології дотримані під час такої декоративної установки. Хоча ви все одно відчуєте плюси такого варіанту, тому що вода все одно буде м’якшою.

Наступна система також відноситься до полегшених варіантів тропічного душу. Можна купити змішувач з такою функцією або стійку. Обидва варіанти недосконалі, тому що натиск води не генерується такими установками достатньо щоб ви отримали всю палітру прекрасних відчуттів. І до того ж залишається мінусом висота, на якій розташована лійка. Вона повинна бути під стелею, а не на стіні. Але є і плюси. Якщо у вас душова кабінка, ви легко розмістите собі таку установку.

І поговоримо про останній вид, найповноцінніший – душову панель з тропічним душем. Крім стандартних вимог, про які ми говорили (висота розташування лійки, її діаметр і кількість форсунок), є ще й безліч інших наворотів на кшталт пульта для регулювання температурного режиму, гідромасажу, підсвічування і багато чого іншого. Ось з такою установкою ви отримаєте максимальну кількість відчуттів і емоцій.

Особливості вибору тропічного душу

Перш за все, потрібно розуміти, що краще за все встановлювати такого виду душ під час ремонту санвузла, щоб провести труби до стелі. Ну і плюс до всього на цьому етапі ви вирішуєте який буде розмір, форма, де буде розміщуватися душ, а не намагатися діяти за обставинами. Справа в тому, що від цих факторів залежить і інтер’єр ванної, і максимальна продуктивність лійки яка може бути трикутна, кругла, прямокутна, овальна і навіть фігурна (в цілому на будь-який смак).

Читайте далее  Типові поломки змішувачів і їх усунення

Не беріться за установку такої конструкції самостійно (якщо це не про той випадок, де просто лійку поміняти). Адже це справа саме для професіоналів, які вміють штробити стелю, встановлювати труби і багато іншого, що не підвладно пересічним користувачам. І не шкодуйте стелю. Якщо ви зважилися на тропічний душ, встановлюйте саме на стелі. В такому випадку ефект буде повноцінним.

Встановили? Тепер доглядайте

Насправді догляд потрібен за будь-сантехнікою, але в цьому випадку він просто необхідний, тому що відсутність догляду може перешкодити повноцінній роботі тропічного душу.

Якщо у вас тече жорстка вода, доведеться приділити особливу увагу душу. Адже наліт може зіпсувати зовнішній вигляд і засмітити форсунки. У такому випадку вода не буде надходити в повному обсязі. Це істотно вплине на ваш комфорт.

Як же врятуватися від цього? Вихід є! Використовуйте оцет, який є майже у кожної господині на кухні і коштує по суті копійки. Демонтуйте лійку і помістіть її в цей оцет на пару годин. Плюс оцту в тому, що він розчиняє вапняний наліт. Але не переборщіть. Якщо у вас латунна або бронзова установка, то варіант з оцтом невдалий. Якщо у вас якраз така ситуація, скористайтеся спеціальними хімічними засобами по боротьбі з вапняними нальотами. Але не забудьте після цього гарненько промити свій пристрій.

Ще один нюанс. Якщо ви довгий час не робили чистку, то доведеться два рази проробляти фокус з оцтом або хімзасобами. Якщо і це не допомагає, доведеться вручну акуратно чистити форсунки.

Щоб не довелося довгий час приділяти цьому питанню увагу, своєчасно проводьте очищення і тоді наліт не буде накопичуватися.

Не зважаюч на особливості встановлення та догляду, тропічний душ того вартий. Тому вибирайте і відчуєте неймовірне розслаблення і задоволення від м’якої і приємної води.

Читайте далее  Як обрати душ для ванни

Фото: Комплектант

Залишити відповідь