Posted on Залишити коментар

Кухонні змішувачі з висувною лійкою: переваги і недоліки

Ще недавно тільки з’явилися перші моделі змішувачів з висувною лійкою, але вже зараз вони завоювали авторитет і популярність серед господинь. І продовжують забезпечувати зручність і комфорт на кухні. Але на скільки ці крани насправді вдалі?

Змішувачі з висувною лійкою: види і особливості

Перше, що потрібно знати перед вибором цього оригінального крана, – він ззовні майже не відрізняється від звичайного. І це величезний плюс, адже таким чином він відмінно впишеться в інтер’єр будь-якої кухні. Єдине в чому є різниця, так це в носику, який трохи більше звичайного змішувача. Зручність такого пристрою в тому, що шланг висувної лійки вбудований прямо в кухонний кран, таким чином значно скорочуючи загальний обсяг крана з таким функціоналом. Зазвичай для верхнього шару шланга використовують гофру або ж нейлонову оплітку.

Як і звичайні змішувачі, ці крани розділені на три види: двовентильні, змішувачі та сенсорні. Всі ці види розрізняються лише способом подачі води. Від складного до простого.

Ще розрізняють змішувачі по виду монтажу. Вони діляться на ті, які вбудовуються в стільницю, і на ті, які кріпляться на стіну.

Також існують варіації виливу в кранах. Є прямі, «Г», «S», «C» і «R» -подібні. А вихідний отвір може бути круглим, овальним, квадратним і прямокутним.

Вилив в свою чергу може бути різної довжини. До 18 сантиметрів вважається коротким, а довгим можна назвати той, який більше 28 см. Середній – 24 см.

А ось шланг вже інших розмірів. Найменший – 20 см. Довжина може доходити до 1,5 метра. Конструкції бувають суцільнометалеві, а також гнучкі гофровані.

 

Дуже важливо звернути увагу на матеріал, з якого виготовляється змішувач. Часто використовують сталь, кераміку і граніт. Увага! Якщо ви хочете, щоб змішувач прослужив вам довго, зверніть увагу на моделі з металу, але з керамічними деталями всередині. Таке поєднання є максимально міцним.

Читайте далее  Правильно підібрана кухонна мийка – запорука комфортного використання

Існують також різновиди цих змішувачів саме по відмінності насадок.

Читайте далее  А ви вже знайомі з сантехнічною продукцією Emmevi?

Перший вид – напівпрофесійні крани. Шланг з лійкою розташований поруч на тримачі у вигляді спіралі. Наскільки це зручно вирішувати самій господині, адже такий вид займає більше місця.

Ще один варіант коли лійка кріпиться прямо на кран. Це займає менше місця. Але він не надто популярний.

А ось змішувач, в якому шланг захований під мийкою, набагато зручніше, тому його найчастіше і вибирають.

Плюси і мінуси змішувачів з висувною лійкою

Отже, перевагами такого крана можна вважати його мобільність. Ним зручно вимивати раковину. А тим більше такий варіант прискорює процес миття великої кількості посуду.

Набирати воду у велику каструлю або банку тепер не проблема, тому що можна робити це не в мийці, а на робочій поверхні. Потреба підняття важкої повної ємності зникає.

Ще один позитивний момент – економія води і відсутності розбризкування.

Такий змішувач дуже зручний при використанні мийки з декількома чашами. Завдяки великій кількості моделей можна підібрати свою ідеальну під будь-який інтер’єр.

Недоліків трохи, але вони все-таки є. Отже, перший, який часто відштовхує, – ціна. Вона вище, ніж звичайні крани. Звичайно можна підібрати бюджетний варіант такого змішувача, але він не буде повноцінно комфортним.

Ще один мінус – догляд. Він складніше, тому що сам шланг забруднюється і мити його не так просто, особливо якщо є гофра. Якщо ви вибираєте для себе такий змішувач, краще звернути увагу на рівну оплітку. Але комфорт, який ви отримуєте натомість, того вартий.

Вибирайте кухонні змішувачі з висувною лійкою і насолоджуйтеся цим доступним зручністю.

Фото: TAM.BY

Залишити відповідь