Posted on Залишити коментар

Італійська якість і стиль в змішувачах Bossini

Випуск італійської продукції Bossini почався в далекому 1960-му році. За багато років свого існування, компанія встигла провести велику кількість багатофункціональної сантехніки. Крім відмінних експлуатаційних якостей, вироби можуть похвалитися своєю економністю, адже допомагають зменшити витрату води.

Науковий підхід і впровадження інноваційних технологій дали можливість гарантувати споживачеві бездоганність і довговічність придбаної сантехніки Bossini . Що стосується асортименту, то він досить широкий і не обмежується одними змішувачами.

Вишукані змішувачі Bossini для вашого будинку

Вишукані та унікальні стилістичні рішення, це далеко не всі переваги продукції. Різноманітність колірної гами і великий асортимент моделей дають можливість підібрати найбільш підходящий варіант для певного інтер’єру. Крім того, змішувачі Bossini:

  • якісні;
  • практичні;
  • затребувані;
  • ідеально виглядають.

Компанія представляє безліч різноманітних колекцій механічних і термостатичних змішувачів для душових, вбудованих і зовнішніх, а також, для умивальників, ванн і біде.

Велика кількість примірників продається у всьому світі щодня. Серед дизайнерських рішень можна знайти класику, яка зачаровує своїми формами, мінімалізм або королівське бароко. Що ж стосується колірної гамми, то вона настільки різноманітна і, в той же час, оригінальна, що змішувач може як доповнити загальну картину інтер’єру, так і стати окремим, яскравим акцентом.

Функціональність, якість і зручність використання

Звичайно ж, зовнішні характеристики дуже важливі, проте, не варто забувати про функціонал. Цей аспект важливіший за всі інші. Як матеріал для виробництва змішувачів Bossini використовується надміцний і високоякісний матеріал – латунь. Він забезпечує не тільки довговічність, але й стійкість до забруднень.

В основу сплавів додають антикорозійні добавки, які абсолютно безпечні для людського здоров’я. Можуть використовуватися певні види покриттів: хром, нікель, кераміка або фарба. Їх використовують для зміни зовнішнього вигляду і забезпечення додаткового захисту від вологи.

Вся продукція сертифікована UNI EN ISO 9001/2015, IATF 16949: 2016 і UNI EN ISO 14001. Поставки здійснюються в більш ніж 60 країн світу. Крім того, що змішувачі Bossini відрізняються високим рівнем якості і довговічністю, в них також є різні модифікації:

  • важільні;
  • вентильні;
  • з поворотним включенням;
  • термостатичні;
  • безконтактні.

Це далеко не весь перелік моделей, доступних сучасному покупцеві. Головне, про що потрібно пам’ятати, це про основні завдання змішувача, а саме: змішування води, регулювання подачі. Тут Bossini справляється відмінно.

Тип експлуатації, тип підключення, діаметр отворів для монтажу – все це потрібно враховувати перед покупкою змішувача. Адже буде неприємно, якщо після покупки виявиться, що змішувач не підходить. Краще перестрахуватися.

Bossini – світовий лідер

Bossini є визнаним лідером на міжнародному ринку сантехнічних комплектуючих. Випуск виробів орієнтований на середній і преміум класи. Компанія дає гарантію високих стандартів безпеки, уважного ставлення до навколишнього середовища і максимальну функціональність продукції.

Постійно оновлюється комерційна стратегія, що дозволяє компанії дати відповідь на будь-який запит ринку, навіть якщо він випереджає розвиток. Виробники орієнтуються на особливості проектів кожного клієнта. Made in Italy – і цим все сказано.

Читайте далее  Модні аксесуари для ванної кімнати
Залишити відповідь