Змішувачі Vidima

show blocks helper

Фильтр по цене

Brands

Категорії товарів

Цвет

Форма

Материал

Запорный клапан

Відображається 1-12 з 22 результатів

Відображається 1-12 з 22 результатів

Змішувачі Vidima – європейська якість в Україні

Багато користувачів уже познайомилися з всесвітньо відомим концерном з виготовлення змішувачів – Ideal Standard International. Vidima – це один з брендів цієї компанії, продукція якого випускається в Болгарії. Торгова марка вже давно на ринку в має рекомендації від багатьох покупців.

Vidima, як виробник сантехніки, почала свою роботу з 1952 року. Весь цей час виробники старались удосконалити свою продукцію. На сьогоднішній день в ній поєднані європейська якість, сучасні технології і класичне оформлення.

Вибір професіоналів

Навіть великі будівельні компанії надають перевагу торговій марці Vidima. Завдяки широкому спектру сантехнічних комплектуючих, рішення комплексних задач, під час будівництва об’єктів, стало набагато легшим і простішим.

Чому варто надати перевагу саме змішувачам з каталогу Vidima? Тому, що тут якість перевищує вартість. За прийнятну суму покупець отримує:

  • надійність, яка відповідає всім європейським стандартам;
  • механізми, виготовлені в Німеччині;
  • корпус і деталі з харчової латуні, що стабілізує фізичні та механічні властивості;
  • економію витрати води;
  • хромоване покриття мінімізує догляд за аксесуарами та запобігає появі забруднень і розводів.

Доволі непоганий перелік переваг. Крім того, при поломці, є можливість придбати спеціальні компоненти, з якими усунути проблему можна буде навіть самостійно.

Зручність користування

В кожному кухонному змішувачі та змішувачі для ванни Vidima є терморегулятор, аератор і автоматичне відключення води. Одноважільні моделі навіть мають шумопоглинаючий ефект. Високоякісні змішувачі цієї марки заслужили довіру ринку по всьому світу.

Привернути до себе клієнта вдалося не тільки з допомогою якості, а, також завдяки приємним цінам, цікавому і компактному зовнішньому вигляду, та виготовленню за всіма європейськими стандартами. Заводи в містах Градніца та Севлієво працюють кожного дня, щоб задовольнити споживацький попит.

Чому саме Vidima?

Різноманітність моделей радує око покупця своєю красою, зручністю і якістю. Кількість виробів, що випускається, здатна обладнати ринки у всьому світі. Окрім цікавого зовнішнього вигляду, виробник пропонує гарантію якості до 5 років на всі змішувачі та до 25 років на керамічні і акрилові вироби. Рівень надійності виробів в чотири рази вищий, ніж європейські стандарти якості.

Індивідуальна перевірка якості – це невід’ємний етап виробництва кожного виробу. Тестування змішувачів проходить під великим тиском води, для того, щоб перевірити його роботу в екстремальній ситуації. Колекція змішувачі Vidima Sirius є яскравим прикладом втілення всіх найнеобхідніших якостей, які повинна мати домашня сантехніка.