Змішувачі IDEAL STANDARD

show blocks helper

Фильтр по цене

Brands

Категорії товарів

Цвет

Форма

Материал

Запорный клапан

Показано 12 результатів

Показано 12 результатів

Змішувачі Ideal standard – еталон високої якості
Еталонна якість, сучасні технології і дизайн – все це про компанію Ideal standard. Вона по праву займає своє місце в топі найкращих виробників сантехніки, так як давно завоювала довіру споживача. Змішувачі і комплектуючі виготовляються як для домашнього, так і для комерційного використання.

Виробники вибрали цілковито новий підхід до виготовлення аксесуарів. Всі предмети створюються в одному стилі і для їх появи застосовують найблагородніші матеріали.
Чому варто вибрати сантехніку Ideal standard?
Ideal standard (Ідеал стандарт) в перекладі з англійської означає «ідеальний стандарт». В чому ж секрет популярності компанії? Все гранично просто:

суворість норм і стандартів – перед виходом на ринок вся продукція проходить ретельну перевірку;
нові ідеї – компанія знаходить більш сучасні підходи до виготовлення, які потім переймають інші компанії (використання благородних металів та екзотичних матеріалів);
європейська якість – компанія має філіали в різних країнах по всьому світу. Однак, основне виробництво зосереджене в Англії, Болгарії, Німеччині, Італії та Португалії;
контроль та підтримка високих вимог до стилю та якості;
повний набір комплектуючих для ванних кімнат: змішувач, душова програма і тому подібне;
форма, дизайн і кольорова гамма каталогу Ідеал стандарт можуть задовольнити любителів абсолютно будь-яких направлень.

Якісні змішувачі Ideal standard розповсюджуються по всьому світу та завойовують прихильність багатьох сімей. Їх основною ціллю є максимальна економія води та енергії. Відрегулювати оптимальну температуру потоку буде простіше простого.

Монтажні системи Ideal standard повністю запатентовані. Вони дозволяють затягнути всі елементи кріплення набагато простіше і швидше, ніж це відбувається зі змішувачами інших марок.
Каталог сантехніки Ideal standard
Підприємство з багаторічним досвідом і заслуженою популярністю, пропонує доволі широкий каталог виробів. Можна придбати якісну і красиву сантехніку за приємною вартістю:

змішувачі різних розмірів та дизайнів для кухні;
змішувачі для душової кабіни;
змішувачі для ванної кімнати;
змішувачі для біде;
змішувачі умивальника;
душові набори.

Турбота про споживача – ось головний принцип компанії. Одноважільний, двовентильний, змішувач подвійного призначення, комплектуючі для прихованого монтажу – все це виготовляється для того, щоб прийом звичайного душу чи ванної перетворився в приємне і розкішне заняття. Змішувач з термостатом Ideal Standard дозволяє без додаткових зусиль відрегулювати температуру води.

Санітарна техніка Ideal standard отримала міжнародне визнання за свій дизайн.  Колекцію «Class» Маріо Белліні навіть виставили в якості експоната в Музеї Сучасного Мистецтва в Нью-Йорку. Стильових рішень дуже багато. Можна підібрати вирію як в стилі «ретро», так і «модерн». Все залежить лише від фантазії людини, в іншому допоможе Ideal standard.