Змішувачі Formix

show blocks helper

Фильтр по цене

Brands

Категорії товарів

Цвет

Форма

Материал

Запорный клапан

Відображається 1-12 з 15 результатів

Відображається 1-12 з 15 результатів

Змішувачі Formix – якість доступна кожному

Торгова марка Formix являє собою підприємство, яке належить компанії Mixxen. Продукція виготовляється на заводах Китаю, Італії та Іспанії. Політика компанії направлена не тільки на покращення якості сантехніки, але і на зниження вартості. Кожен споживач може дозволити собі придбати високоякісні продукти.

Окрім якісних характеристик та невисоких цін, сантехніка Formix має ряд інших переваг:

  • економічність;
  • практичність;
  • цікавий дизайн.

Завдяки товарам від Formix можна додати родзинку в будь-який інтер’єр. З використанням цих аксесуарів, сучасні кухні та ванні кімнати будуть виглядати елегантно і креативно. Що ж стосується експлуатації, то тут споживач може бути абсолютно спокійним ще довгі роки після покупки.

Formix – змішувачі для вашого дому

Кожен змішувач Formix має особливий картридж Sedal. Його особливість в тому, що він складається з керамічних пластин під один важіль для змішування та регулювання води (гаряча/холодна). Змішувачем дуже легко керувати однією рукою, що значно полегшує щоденне використання.

Для виготовлення корпусу самого змішувача використовується екологічно чиста латунь. В якості покриття найчастіше використовують хром, але можуть бути й інші варіанти:

  • нікелювання;
  • фарбування;
  • кераміка.

Всі матеріали проходять ретельну перевірку і на сто відсотків відповідають як міжнародним, так і вітчизняним стандартам якості. Продукція повністю сертифікована та має сервісне обслуговування.

Дизайн кожної з колекцій оригінальний і дає можливість підібрати виріб за смаком і кольором. Змішувач Formix – це найновіші технології, які з’явилися завдяки розробкам європейських інженерів.

Колекція Formix Fortuna

Fortuna – це серія змішувачів для ванних кімнат і кухонь (аксесуари для раковин, ванн, біде, душових і т.д.). Виробник гарантує високий рівень якості, так як експлуатація продукції проходить під впливом високого тиску. Виходячи з цього фактору, вторинна сировина не може бути використана в виробництві.

Елегантні, і в той же час прості, лінії додають витонченості виробу. Будь-яке приміщення стане яскравим і незвичайним завдяки сучасному та стильному дизайну сантехніки з колекції Formix Fortuna.