Posted on Залишити коментар

А ви вже знайомі з сантехнічною продукцією Emmevi?

Сантехніка Emmevi набирає величезною популярність в Україні і багатьох інших країнах. І не дивно, адже це італійська сантехніка високої якості. Більш того, вона відповідає всім міжнародним стандартам. Продукція компанії Emmevi, крім високої якості, також славиться своїми оригінальними моделями, які були розроблені їх інженерами.

Серед розмаїття продукції Еммеві можна перерахувати змішувачі, власники для паперу та рушників, дозатори мила, гачки, кронштейни, мильниці, вентилі, шланги, стакани та багато іншого.

Користувачі цієї сантехнікою також відзначають співвідношення ціни і якості. Це ще один відмінний показник Еммеві.

Ми пропонуємо вам розглянути кілька моделей змішувачів Emmevi , які підтверджують попередні тези.

Продукція Еммеві: огляд моделей

Душовий набір EMMEVI ELLY CR141. Це італійський набір з настінним утримувачем і з ручним душем для будинку. Колір цього набору – хром. А довжина шланга 1500 мм, що робить його дуже зручним в експлуатації. Оригінальна конструкція самого душа ідеально підходить під сучасні дизайни ванних кімнат.

  • Змішувач для душа EMMEVI PIPER вбуд хр CR45009. Він виготовлений з високоякісної латуні і покритий відмінним хромом. Це сучасний змішувач який вбудовується в стіну.     
  • Змішувач для біде EMMEVI JOLLY б / пр CR10004GTC. Він виконаний в класичному хромі. Плавні лінії корпуса роблять його акуратним і універсальним для всіх видів інтер’єру.      
  • Ще один варіант: душовий набір EMMEVI DECO-TIFFANY білий BIO110. Ця модель з унікальної серії Deco Tiffany, яка відрізняється витонченими лініями і оригінальним дизайном. Набір виконаний в білому матовому кольорі. Лійка кругла. Діаметр ручного душу 60 мм, що робить цю модель зручною в експлуатації.
  • Змішувач для умивальника EMMEVI JOLLY с / ін CR10003G. Виготовлений з латуні і покритий хромом. Це змішувач із зовнішнім типом монтажу. Модель з серії Джоллі відмінно підходить під будь-який тип інтер’єру ванної, а також відрізняється високою зносостійкістю.       
  • Для кухні підійде класична модель змішувача EMMEVI JOLLY CR10007G. Ця модель має поворотний вилив, з великим радіусом дії, тому його можна вільно використовувати для мийок як з однією, так і двома чашами. Таким чином ви отримаєте комфорт і зручність в щоденному користуванні, а також надійний і функціональний в експлуатації кран. Він виготовлений з екологічно чистого матеріалу – латуні, з декоративним хромованим покриттям.
  • Якщо ж хочете щось більш оригінальне, виберіть Змішувач для куxні EMMEVI AMBRA GRANIT VMAR светлозелений VMAR 9007. Він оснащений керамічним дисковим картриджем під один важіль змішування і регулюванням холодної / гарячої води.

Обирайте кращі змішувачі компанії Еммеві і насолоджуйтеся високою якістю і доступною ціною!

Залишити відповідь