Posted on Залишити коментар

10 правил вдалого інтер”єру ванної кімнати

У ванній кімнаті ми заряджаємо себе бадьорістю з ранку і змиваємо з себе все зайве ввечері, тут ми повинні відчувати себе комфортно, затишно, і практичність в деталях тут важлива на кожному кроці.

Як створити красивий і зручний інтер’єр ванної?

1 – ніколи не забувайте про підвищений рівень вологості

Все, починаючи з оздоблення, і закінчуючи меблями та елементами декору, має спокійно переносити підвищений рівень вологості. Для оздоблення ідеальним рішенням буде плитка з обробленими швами, найбільш комфортними полички будуть зі скла, металу або каменю, а дзеркало потрібно вибирати тільки стійке до вологи. Будьте уважні до цього моменту на кожному етапі ремонту.

2 – не ігноруйте якість вентиляції

Хороша витяжка повинна перешкоджати застою вологи в кімнаті і швидко відновлювати її нормальний рівень, навіть якщо ви гарненько попарилися.

3 – гідроізоляція підлоги

Якісна гідроізоляція підлоги дозволить в майбутньому зберегти ваші нерви, час і гроші. Навіть якщо раптом трапиться якась поломка сантехніки, вода, розтікаючись по підлозі, не поширюватиметься на територію сусідів. На сьогодні є кілька видів гідроізоляції: за допомогою гуми, суміші цементу з полімерами або ж спеціальних рулонних матеріалів з просоченнями.

4 – поверхня підлоги

Слизька підлога – одна з найпопулярніших (і травмонебезпечних) помилок інтер’єру ванної, і її, не дивлячись на цю популярність, продовжують допускати багато. Вибирайте плитку для підлоги з шорсткою поверхнею, яка не ковзає.

5 – палітра

Домінуючі темні тони – часта помилка, яка в подальшому може докласти вам і іншим мешканцям безліч незручностей. Темна палітра більш популярна в клубах, барах, кафе, оскільки надає більш розслаблюючу атмосферу відвідувачеві. Але ви навряд чи хотіли б отримати такий «заряд» зранку. Та й багато процедур по догляду стають незручними, адже створюється відчуття нестачі або спотворення світла.

Читайте далее  Правильно підібрана кухонна мийка - запорука комфортного використання

Ідеальним рішенням будуть нейтральні світлі тони (відтінки білого, сірого, бежевого і інші) або просто свіжі спокійні кольори (зелений, блакитний, жовтий та інші). Уникайте настирливих кислотних відтінків, а також червоного кольору.

6 – гігієнічний душ або біде?

Гігієнічний душ став набагато більш практичною і значно менш дорогою альтернативою біде. Він дозволяє заощадити досить багато простору, що особливо важливо для невеликих санвузлів.

Але гігієнічний душ може бути не завжди зручний невисоким людям, тому враховуйте індивідуальні параметри ваші та членів вашої сім’ї.

7 – труби і фітинги

Труби та фітинги повинні бути якісними, віддавайте перевагу перевіреним брендам і будьте уважні до того, у кого купуєте продукцію.

Але варто згадати і про естетичну сторону. Труби необхідно ховати, інакше вони будуть виглядати непривабливо. Наприклад, непогано б зробити ревізійний люк, куди ви зможете заховати і лічильники, і крани, і труби, а під умивальником найкраще зробити тумбочку або нішу.

8 – встановлюємо унітаз красиво

Інтер’єр ванної набагато приємніше, коли унітаз не кидається в очі, коли ви тільки входите в кімнату. Це зовсім не означає, що його необхідно ховати з очей геть, але найкраще його зонувати і відвести якомога далі або ж зробити настільки лаконічним і мінімалістичним, щоб він не привертав до себе увагу і не був акцентованою деталлю інтер’єру. Вельми вдало виглядають унітази з інсталяцією, вони дуже акуратні і лаконічні.

9 – виділіть 3-4 зони

Навіть якщо ванна маленька, її потрібно зонувати на:

● зону туалету;

● господарський куточок (пральна машинка, побутова хімія, господарські речі);

● зону водних процедур – ванна / душова, умивальник. Але дуже часто їх теж можна між собою зонувати, відокремивши зону, де ви купаєтеся або приймаєте душ, з усіма потрібними речами, а також на зону умивальника з дзеркалом, де ви вмиваєтеся, доглядаєте за обличчям, робите зачіску і, можливо, макіяж.

Читайте далее  Як правильно обрати шланг для душу

Це зовсім не означає, що між зонами потрібно робити якісь перегородки, зонування відбувається візуально або за допомогою обробки.

10 – акуратність

Подбайте про достатню кількість місць зберігання і прибирайте побутову хімію, інвентар для прибирання, запаси туалетного паперу і, бажано, пральну машину, в ніші або в шафки. Також всі ваші супутні товари для догляду за собою повинні бути охайно розкладені по стаканчиках / полків.

Залишити відповідь